Završena je sjenica u dvorištu između župne crkve i farofa

Završena je sjenica u dvorištu između župne crkve i farofa

Prije blagdana Svih Svetih završena je sjenica u dvorištu između župne crkve i farofa. na slikama se vidi tijek radova i radnika koji su se izmjenjivali i svaki svoj dio odradili. Ovo je teško vrijeme kad nema dovoljno radnika ni u jednom kraju naše domovine pa zahvaljujem radnicima koji su tu iz našeg kraja pa su napravili svoj dio posla.

Nadstrešnica će služiti za razne aktivnosti na otvorenom kad bude toplije vrijeme i kad budu procesije kojima počinje neko veliko liturgijsko slavlje.  Breze koje su već bile trule i jako loše trebalo je maknuti da se ne sruše na taj objekt koji je sada novi i da nam što duže služi. Pokraj sjenice posađene su polonije koje brzo rastu pa se nadamo da će one za par godina napraviti dovoljno hlada za sve koji će se okupljati oko sjenice.